O nas

Zamierzenia SCENY 11

Naszym pragnieniem jest abyście Państwo polubili to miejsce, często je odwiedzali a co najważniejsze stali się jego współgospodarzami. Jesteśmy otwarci na Państwa życzenia i dołożymy wszelkich starań aby „Scena 11” zapewniała przyzwoitą rozrywkę, relaks na dobrym poziomie i stała się miejscem integracji mieszkańców Bielan. W naszym teatrze mile widziani będą także widzowie z innych części Warszawy.

Ja, Tadeusz Chudecki będę firmował to miejsce swoim nazwiskiem. Proszę abyście dzielili się Państwo opiniami na temat naszych produkcji oraz zechceli sugerować własne pomysły wzbogacające nasze działania artystyczne. W miarę możliwości postaramy się je realizować.

Zależy nam na tym aby „Scena 11” była miejscem przyjaznym rodzinie. Ze szczególną starannością zajmiemy się organizacją „eventów familijnych”. W sobotnie i niedzielne popołudnia będziemy planować spektakle dla dorosłych, w czasie których dzieci będą mogły uczestniczyć w prowadzonych w foyer warsztatach artystycznych oraz zajęciach z animatorami.

Początek

Ma swój teatr Żoliborz, ma swój teatr Praga, Ochota, Targówek, Wola….. dlaczego więc nie mogą go mieć Bielany? Z wielką radością pragniemy Państwa poinformować, że w porozumieniu z władzami dzielnicy od października 2021 roku w sercu Bielan startuje „Scena 11”. 

„Scena 11” – nazwaliśmy ją tak z wielu powodów: bo „11” to szczęśliwa liczba a w tych trudnych czasach potrzeba nam wszystkim dużo szczęścia, „11” bo będzie miejscem licznych działań związanych z kulturą i rozrywką. Będzie ich na pewno „11” a może i więcej!

„Scena 11” to miejsce w którym prezentować będziemy spektakle teatralne dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Będą się na niej odbywać spotkania z wybitnymi ludźmi i artystami. Funkcjonująca w teatrze podczas wszystkich wydarzeń artystycznych kawiarenka zachęcać będzie nie tylko do miłego spędzenia czasu przy kawie i herbacie. Będą w niej również serwowane wyśmienite desery.

Zapraszamy

Wpiszcie Państwo sobie w kalendarze nasz adres. Teatr „Scena 11” rusza już w pierwszy październikowy weekend. W każdy piątek, sobotę i niedzielę grać będziemy przygotowane własne spektakle. Postaramy się aby bilety na nasze wydarzenia były w atrakcyjnych cenach. Można je już rezerwować na stronie internetowej: www.scena11.pl

Wszystkie informacje dotyczące repertuaru dostępne są na naszej stronie.

Czekamy na Państwa.