Spektakle

Scenariusz i reżyseria

Paweł Pawlik

lalki i scenografia

Joanna Cieśla

Czerwony Kapturek

O spektaklu

Co wiemy o Czerwonym Kapturku? Przecież to najbardziej znana bajka na świecie! A jednak: dlaczego Mama zdecydowała się puścić dziewczynkę samą do lasu? Albo: dlaczego Kapturek rozmawiał z Wilkiem, mimo, że Mama zabroniła rozmawiać z nieznajomymi? Czy wreszcie: dlaczego Wilk ma takie wielkie oczy? Odpowiedzi na te i inne pytania we wspaniałej, zupełniej nowej adaptacji tej bajki.

„O Czerwonym Kapturku” – to nowoczesna i nawiązująca zarazem do najgłębszej tradycji lalkarstwa inscenizacja jednej z najbardziej znanych bajek. Klasyczny teatr pacynkowy w budce wędrownych komediantów oraz żywa, pełna napięć i humoru gra narratora – lalkarza z widzami sprawia, że wszystko co tak dobrze jest nam znane, przestaje być oczywiste.

Spektakl grany w konwencji pacynkowego teatru jednego aktora jest zarazem pokazem mistrzowskim sztuki lalkarskiej.

Czerwony Kapturek – bilety w cenie 30,00 zł – dostępne w kasie przed spektaklem

Zdjęcia spektaklu

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE DLA DZIECI

Ze względu na szybki przyrost zakażeń SARS-CoV-2 musieliśmy podjąć decyzję o zawieszeniu działalności Teatru. Jesteśmy dla Państwa otwarci do 13 listopada. W tym dniu zagramy ostatni spektakl w tym roku - doskonałą komedię "Anioł i Kobiety", na którą serdecznie zapraszamy !!! Na deskach Sceny 11 pojawimy się w styczniu 2022 roku. Do zobaczenia !!!