Spektakle

wykonawcA
i realizatorzy

Tadeusz Chudecki

Tadeusz Chudecki – śpiew

Justyna Chudecka – reżyseria, kostiumy

Michał Zuń – kontrabas, gitara basowa

Daniel Peszko – gitara

Piotr Iwański – pianino

Radosław Mysłek – perkusja

Jania Lesar – choreograf „Tańca z Gwiazdami”

Magdalena Ptaszyńska – konsultacja wokalna

Daniel Domagała – dźwięk i efekty specjalne

czas trwania

90 min. bez przerwy

Tadek inaczej. Muzyczne podróże Tadeusza Chudeckiego

O spektaklu

Widowisko muzyczne „Tadek inaczej” to kolorowe show w którym Tadeusz Chudecki zaprezentuje znane i kochane przez wszystkich szlagiery. Recital ten jest autorską interpretacją popularnych hitów napisanych przez wybitnych kompozytorów i autorów tekstów, które były wykonywane przez znanych piosenkarzy polskich i zagranicznych.

Na repertuar składają się utwory o miłości, tęsknocie i rozstaniach. Piosenki poważne i wesołe, beztroskie i głupie. Piosenki do myślenia, przeżywania ale i do wspólnego śpiewania i zabawy. „Besa me mucho” i „Granada”, „Parole”, „Non, je ne regrette rien”. Utwory Edith Piaf, Władimira Wysockiego, Heleny Vondrackovej, Adriano Celentano, Andrzeja Zauchy, Wojciecha Młynarskiego i Agnieszki Osieckiej, Marii Koterbskiej, Zbigniewa Wodeckiego i innych.

Zdjęcia spektaklu

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

Ze względu na szybki przyrost zakażeń SARS-CoV-2 musieliśmy podjąć decyzję o zawieszeniu działalności Teatru. Jesteśmy dla Państwa otwarci do 13 listopada. W tym dniu zagramy ostatni spektakl w tym roku - doskonałą komedię "Anioł i Kobiety", na którą serdecznie zapraszamy !!! Na deskach Sceny 11 pojawimy się w styczniu 2022 roku. Do zobaczenia !!!